Freestyle Leben 3. 2/2

25. září 2011 v 19:57 | Schmetti |  Freestyle Leben

***

"Zlato, co se tak tváříš?" Daniela vzala do dlaní Valin obličej. Bylo odpoledne a kluci jeli kamsi do města pro olej a další potřebné věci na motorku. Dívky odpočívaly v chatce, venku silně pršelo a bouřilo se.

"Už s těma pošahancema nikam nejdu," Vali si protřela solí rozežrané oči. Míchaly se v ní různé pocity. Chvíli si myslela, že za celý incident mohla ona a za pár minut zase, že vlastně neudělala nic špatného. Provokovala lidi kolem sebe, to ano, ale ti, co měli smysl pro humor, to vždycky pochopili nebo jen tak mávli rukou, jenže Pepa se podle ní zachoval jako hulvát a neotesanec. Označit dívku za pouliční couru je opravdu vrchol sprostosti."Nemysli na to... já jsem mu řekla svoje o tom," Daniela jí otřela tváře dlaní a natáhla se pro svou mikinu. Hodila jí to přes ramena. "Teď jsme tady spolu, chceš pomazlit?" usmála se něžně a pohladila černovlásku po hlavě. "Zbožňuju tě..."

"Jsi moje láska. Chlapi jsou hovada všichni," uplakaná dívka objala svoji skoro sestřičku. Ony dvě se považovaly za sestry a jedna bez druhé nemohly existovat. "Škoda, že nás včera tak blbě vyrušil. Bylo to táááák hezký!"

"Taky se mi to líbilo," Daniela šeptla Valerii do ucha. Ta se zachvěla. "Měla jsem vztek. Byla jsi tak krásně mokrá..." usmála se tak, že se její vláčné rty dotkly Valina ucha.

"Ty jsi byla kouzelná, tak horká, divoká..." ufňukávala Vali, třásla se pod dotyky, které jí věnovala Daniela. "Pojď to dokončit, Daný," jazykem ji polaskala na krku a zabořila dlaně do jejích dredů. Nasávala z nich vůni pomněnkového šamponu, ten květinový lehký vánek.

"Dobře..." Daniela se usmála a lehce zaklonila slastně hlavu, když cítila její jazyk na své kůži. Potom zvedla hlavu a spojila jejich rty v jedny zaklesnuté do sebe. Daniela zastávala takový postoj k sexualitě, polibky jsou intimnější než sex, líbat se s někým byla věc, kterou skoro nedělala. Stejně jako samotný pohlavní styk.

"Nechám ti svetr, ano?" líbnula Valerii na břicho, tričko vyhrnuté, když ji položila na záda. "Je tu zima."

"Buď něžná, lásko," Vali omámeně vzdychla, když se Dany ocitla u jejího klína. Pálila jej svým dechem, letmo přejížděla rty po podbříšku. Tvrdá a nedobytná Valerie se náhle proměnila v zranitelnou bytost, která toužila po lásce a něžnosti.

"Neboj, uvolni se, zavři oči, je to tvoje," Daniela ji slibně políbila na pupík a zbavila ji sukně, kterou měla stále na sobě. Kdyby ji zdobila nějaká volná, Daniela by ji jen vyhrnula nahoru, bylo to víc sexy.
Zahákla prsty za její černé krajkové spodní prádlo a ladným pohybem stáhla kalhotky z Valiných boků a nohou. Odhodila je na zem. Roztáhla její kolena, uvelebila se a vyhledala její pohled. Valerie se třásla jen z pocitu, že ji má v tak necudných místech. Daniela vrátila oči k jejímu klínu a ukazováčkem jí přejela mezi pysky. Vlhko. Pohyb zopakovala od spoda zpět nahoru, hrála si, a zkontrolovala Valin výraz.

Když chtěla Valerie něco říct, Daniela jí to nedovolila, měla zkušenosti s tím, že Valina antiromantická povaha samotný akt vždy zprznila. Bylo lepší a příjemnější, když byla ticho a jediné, co ze sebe vydávala za zvuky, byly slastné symfonie jejích ostře znějících výkřiků rozkoše.

Daniela dvěma prsty roztáhla její mokrou mušličku a zadívala se.
"Jsi tam... hezká," usmála se a jemně ji polaskala jazykem.

"Vážně?" přidušeně špitla Valerie, nehty se zaryla do staré, prašivé matrace a sunula se blíže k obličeji Daniely. Toužila ji vlastnit, mít ji jen pro sebe. Dávala jí větší porce rozkoše než kdejaký muž. Valina milostná šťáva stékala dolů a zvlhčila naškrobené prostěradlo. "Slízej to ze mě, nenech to odtéct pryč."

Daniela se v duchu zasmála. A to chtěla něhu.
"Jsi moc divoká," pravila a na její přání dlouhým pohybem jazyka slízla všechno, co mohla. Celou dlaň přitlačila do jejího rozkroku a tlačila, masírovala ji a všechnu šťávu rozmazávala po jejím bříšku a stehnech. Valerie začala okamžitě hlasitě hekat. "Líbí se ti to, viď?" provokovala Daniela a dala ruku pryč, načež do dívky strčila jeden prst a rty se přisála k jejímu poštěváčku, cucala jej silně naběhlý do sebe, zatímco prstem něžně hýbala tam a zpátky. Valerie byla vnitř horká. Daniela ten pocit měla ráda, ne vždy tomu bylo tak, začátky jejich intimních aktivit byly pro ni poněkud... zvláštní.

Valerie nedokázala odpovědět. Její slastné vzdychání bylo odpovědí na všechno. Milovala to příjemné sání a lechtivé pohyby. Ani od muže si to nedokázala tolik užít jako od Daniely. Rozuměla jejímu tělu, chápala její potřeby. Možná proto, že byla též žena a znala nejlépe ženské potřeby. Muži mysleli u sexu přede vším na sebe, ale ony dvě se doplňovaly.

Daniela... o takových věcech s nikým nemluvila. Byla v mnoha směrech uzavřená, což bránilo ostatním nahlédnout do jejího skutečného nitra a jejích myšlenek. Znala ji jen Valerie, ta o ní věděla vše.
"Aaah, Vali," zamumlala a ponořila se do jejího uspokojování víc, než měla v plánu. Hrála si s ní, dráždila, chvilkami přitvrdila, jak to Valerie mlčky požadovala.

Když své tři prsty uvnitř ní přitlačila ke stěně jejího nitra, ucítila sílu stahů doprovázenou Valinými hlasitými steny. Prohýbala se v zádech, naříkala slastí, a Daniela sledovala její výraz v obličeji. Uspokojila ji.

Valerií prošla elektrizující, omamná křeč. Dostala se až na vrchol a prožila snad ten nejkrásnější orgasmus za celý svůj sexuální život. Svaly se jí stáhly a záhy povolily. Srdce se zastavilo a znovu rozbušila. Před sebou viděla jen černo-černou tmu, propadala se do hříšné hlubiny a utápěla se ve chtíči to samé prožít ještě jednou.

"Moc ti děkuji, Dany," náhle procitla.

"Nemáš za co," záhy na to ucítila na svých rtech malé polibky, které neměly nic společného s milováním se, nýbrž byly kamarádské. Danielina ruka ji hladila po břiše a ulehla mezi její stehna, hlavu na její rameno. Dívky tak zbytek odpoledne odpočívaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Blumensprache.blog.cz • Design by: Schmetti / Pic by: SiviaKontakt