Freestyle Leben 5. 3/3

13. října 2011 v 21:33 | Schmetti |  Freestyle Leben
***

Dívky se domluvili s kluky, že když budou chtít, staví se za nimi v práci v některém dni v týdnu. Valerie nechtěla hned druhý den, chtěla být s Danielou sama, neměla s ní svůj klid, jaký měla ráda, když jsou samy pouze ony dvě. Vrátily se domu k Daniele a jejím rodičům, kteří nebyli doma. Odjeli kamsi pryč, nezajímala se o to kam. Možná jí dali vzkaz do kuchyně, ale tam ani nešla. Po příchodu rovnou zamířila do sprchy a nyní se vracela celá mokrá, zabalená v osušce a s turbanem na hlavě do svého pokoje.Valerie ležela na její posteli a prohlížela si Daniely tričko, ve kterém ráda spala. Když byla její kamarádka pryč a ona slyšela pouze kapky vody, čichala k oné látce se zavřenýma očima.
"Ty vado, si budu muset udělat horký čaj, mi je zima zase. To nechápu, jsem nějaká divná... asi v přechodu nebo co," Daniela si sedla vedle Valina boku.


Vali si hrála s párající se nití u kalhotek a zamyšleně koukala do prázdna. Jindy vášnivá, energická Valerie byla nyní úplně mimo dimenzi, nepřítomná. V hlavě se jí přehrávala scéna z McDonaldu, věta, kdy sama sebe označila za lesbu. Měla v sobě zmatek. Často řešila svoji sexuální orientaci, líbili se jí muži i ženy, ale v životě by neřekla, že je lesba. Jenže to, co prohlásila v restauraci, znělo přesvědčivě i pro ni samotnou. Daniela ji nesmírně vzrušovala.

"Asi si dám taky čaj. Potřebuju se uvolnit," povzdychla si, její oči zaměřily utírající se Danielu. Vypadala tak smyslně, když si sušila hebkým ručníkem svá kulatá, pevná ňadra a froté vlákna se zachytávala o její malinké, špičaté bradavky. "Můžu ti utřít záda?"

"Můžeš, že se ptáš," Daniela se usmála, unaveně.

"Ukaž, otřu tě celou. Dneska se budu o tebe starat. Udělám všechno, i ten čaj," Vali si klekla za Danielu, neodolala, nikdy neodolala její kráse, musela všechny kapičky slízat. "Olíbám to z tebe," usrkla první kapku z Danielina obnaženého ramena, tělem se přitiskla k jejím zádům, obdivovala tu sametovou jemnou pokožku.

Daniela zaklonila hlavu a opřela se o její rameno.
"Jsem unavená, tak to od tebe bude milé..." přivřela oči a nechávala Valerii otírat její ploché břicho. Nebylo na něm ani trocha špeku. Rty se otřela o její ušní lalůček. "Chtěla bych, abys mě pomilovala..."

"Dovolíš mi Tě políbit?" prosila roztoužená černovláska. Líbání si zákaly, protože to patří jen opravdové lásce, ale Vali toužila to udělat, líbat Danielu hluboce, lačně, spojit se s ní. "Prosím..." přelezla si naproti dredaté princezně.

"Já... já nevím," vydechla nerozhodně. "Na závodech jsme si to pak v den odjezdu zakázaly. Já nevím, Val," chytila ji za ramena a Valerie prosebně koukla. "Ty jsi to nechtěla. Líbám se jen s tebou, je to přirozená věc, tak nevím, proč jsi mi řekla ne. Navíc dnešek nechápu. Řekla jsi o sobě, že jsi lesba. Poslední dobou jsi zvláštní."

"Já jsem se bála, že do toho spadnu... Jenže už je pozdě, zlato. Jsem v tom až po uši, chápeš?" Valerie sklopila obličej, cítila se trapně, slabě. Věděla, že její city nejsou opětované. Daniela ji milovala, to ano, ale ne tak, jak by si Val přála.

"Ty... ty seš... na holky?" Daniela vykulila oči. Nedošlo jí to, co Valerie myslela. "Jakto?"

"Nevím, nevyznám se v sobě... Je mi hezky s tebou," Val se toužebně zadívala na Danielina ňadra, pohladila je lehce jen konečky prstů. Nedokázala na nic myslet. Potřebovala se pomilovat. Možná to mohlo být naposledy, pokud by se Daniela rozhodla pro Roberta. Valerii to trhalo srdce, ale chtěla pro svoji lásku jen to nejlepší.
Daniela sledovala její ruku. V hlavě prázdno. Byla zmatená a šokovaná zároveň. Myslela si, že svou kamarádku zná, vždyť byly jako sestry. Jedna druhou znala jako nikoho. I když... někdy měla takový pocit, jakoby Valerie byla lesbička, nebo bisexuálka.

Pozvedla jí bradu nahoru a zadívala se do jejích očí. Rty polaskala její jemně snědou pokožku.
"Jsi nádherná..." cukly jí koutky úst. Valerie sklopila znova hlavu, usmívala se trochu, jenže Daniele ten úsměv připadal smutný. Znovu ji donutila hlavu zvednout a rychle se jí přitiskla kraťoučkým polibkem na sametové rty. "Už mi nikdy nezakazuj tě líbat, broučku."

"Už nikdy..." Vali rozněžněle, roztomile pípla, oplatila Danielin polibek ještě hlubším. Jejich jazyky se letmo oťukávaly, narážely do sebe špičkami. Valerie mírným tlakem do hrudi donutila Danielu lehnout. Načechrala jí polštáře, aby se pohodlně uvelebila. "Uvolni se, Dany, dneska budu laskat já tebe."

"Zahřej mě, zlato, prosím," Daniela se chvěla zimou. Valina pokožka hřála už při pohledu na ni. Dany neměla ráda karamel, opravdu neměla, všechno, co mělo vůni karamelu se jí protivilo, kromě této hmoty v čokoládových tyčinkách nebo bonbónech. A hlavně kromě Valiny barvy kůže. Zbožňovala ji. "Nikdy nechci, abys mě nechala bez tvojí lásky."

"Bude ti teplo, lásko moje," karamelová kráska utišila Danielu krátkým, sladkým polibkem, palcem se dotkla jejích víček, zavřela je. "Na nic nemysli, jen na nás dvě," Valiny dlouhé, neposedné vlasy splývaly dolů k třesoucímu se bříšku Daniely. Šimraly ji, třásla se mnohem víc. Valerie sjížděla níž a níž, ochutnávala bledou, alabastrově bílou pokožku své přítelkyně. Byl mezi nimi výrazný kontrast, karamelová Valerie a alabastrová Daniela.

"Vali..." vydechla tichounce.
Chtěla se líbat.

"Miluju tě..." Valerie zahřívala vroucím dechem studené tělo Daniely, byla bílá jako sněhurka, křehká princeznička. "Zabalím si tě do sebe," cupitavě se vyplazila zpět nahoru, láskyplně se usmívala a přejížděla palcem po Daniných světle růžových, úzkých rtech. Opatrně na ni přilehla a otírala se břichem o její. Jejich prsní bradavky do sebe narážely, vypadalo to, jako by se pusinkovaly. Dívky si hleděly do očí a sem tam se políbily, to se změnilo v hluboké, vášnivé líbání, hladové, poživačné.

"Neumím si představit, že bychom s tím někdy přestaly," bylo to pro ně přirozené. Takto se milovaly od svých sedmnácti let. Pamatovaly si jejich poprvé, jakoby to bylo včera. Danielem chvatně zajela rukama pod Valiny kalhotky na zadek a jemně ho stiskla.

To bylo Valino slastné místo. Měla ráda, když ji Dany masírovala kolem vchodu do zadečku. Připadalo jí to ještě intimnější, důvěrnější než do mušličky.
"Udělej mě tam, prosím," zatlačila Danielinu dlaň mezi půlky na ono úzké místečko. Věděla, že jí to vadit nebude. Sama zajela své milence do třísel, mazlila s jemnými chloupky, stejně světlými jako její dredy. "Už ti zase rostou," dětinsky se pousmála. "Oholíme pak," měly ve zvyku se holit navzájem.

"Ooh, neříkej mi to, nemám je ráda," Daniela se zasmála. Neměla ráda žádný chlup na svém těle. Nejhorší bylo, když navštěvovaly společně Valinu matku, která Daniele lepila na tělo voskové pásky a bez špetky citu je z ní trhala.
Daniela se rozhodla, že Vali vyhoví, ale až později, je brzo.

"Mně to přijde roztomilý tam dole, " Vali ráda zahrnovala Danielu lichotkami. Žádnému muži nikdy nevěnovala tolik laskavých slov. "Podívej, to je náš stín, " poukázala na jejich siluetu na zdi. Ozařovala je lampička s rudým potahem, jejíž světlo dodávalo erotickou atmosféru.

Bylo to zároveň romantické. Tak naprosto jiné, než to, co by dělala s muži. Pro Valerii sex s Danielou znamenal něco v jiných měřítkách. Milovat se s ní, porozumět si, obě byly ženy, jejich těla i duše věděla, co se jim líbí, jiné doteky, pocity. Valerie se obávala toho, aby Dany nezklamalo milování se s mužem. Ona potřebovala něhu a lásku... měla strach.

Daniela se tváří otřela o tu její a dlaní pohladila její šíji. Dívaly se na jejich stín vykreslený na zdi.
"To ty jsi ta nádherná, Val..."

"Ne, ty jsi pro mě ta krásná. Nikdo tě neumí ocenit, Dany, " odpověděla starší z dívek. Nechápala, proč se Dany tolik podceňuje. Lidé kolem museli být hloupí, když nedokázali poznat tu ukrytou krásu, nikdo si neprohlížel její droboučké prsty, nehladil tu hebkou dlaň, nehleděl jí do tajemných oříškových očí. Nejkrásnější bylo, když na jaře svítilo slunce a ozařovalo Danieliny dredy. Zářila jako anděl. Valerie se pokaždé smála, že jsou vedle sebe jako čert s andílkem.

"Já vím, že pro tebe ano..." a pro Pepana, dodala v hlavě a sesunula Valerii kalhotky ze zadku. Valerie se posadila vedle ní a prádlo odhodila stranou, zatímco Daniela ji sledovala. Nechtěla si lehat do nějaké polohy, když nevěděla, co s ní chce Valerie provádět. Každopádně všechno, co by měla v úmyslu, bylo pro ni bylo příjemné.

V pokoji bylo šero a teplo, Daniela si stále topila. Červen nebyl příliš horký a v noci panovalo chladno.
Mohly provádět cokoli, nikdo je nerušil, ani neposlouchal. Nemusely se bát, že je přistihnou rodiče. Pod okny jen tu a tam projelo auto nebo občas zahulákalo pár opilců. Dívky nic z toho nevnímaly. "Nadzdvihni se, zlatí, " Val podložila Daniele zadeček polštářkem, přivoněla k růžové pannenské mušličce vonící po mandlové pěně do koupele, tváří se škrábala o krátké chloupky. Podobných úchylek měla mnoho. "Pomiluju tě do zadečku," vpila se Daniele jazykem mezi půlky.

Daniela natáhla ruku dolů a pohladila ji po hlavě. Musela se usmívat, poněvadž jí přišlo roztomilé, co Valerie měla ráda. A ona sama taky. Valerie se nikdy neodvážila do Dany vnikat prsty, nechtěla poškodit její čistotu. Daniela si zasloužila přijít o panenství přirozenější cestou, než takto. Ale do zadečku mohla, čímž dráždila i stěny její pochvy a dokázala ji s dalšími doteky dovést k orgasmu.

Valerie spokojeně vrněla, pomlaskávala a slízávala šťavičku, která tekla až k zadečku. Vali si připadala v některých chvílích nesmírně zvrhle, ale tato část Danielina těla jí moc chutnala. Milovala její zadek, vnikla do něj jazykem.

Daniela se stáhla, frustrovaně zakňučela, chtěla v zadečku Valiny prsty a cítit pomalé avšak intenzivní pohyby, přirážet do nich.
"Nebuď nedočkavá, lásko," Vali se pousmála s opatlanou pusou, tekutinu nechala stéct po své bradě. Obě potřebovaly být po sexu upatlané od všeho možného, jinak to nepovažovaly za pořádné milování. Vali chvíli Danielu napínala, pozorovala její toužebný výraz, mírně pootevřená vzdychající ústa. Musela je políbit a podělit se se svojí princezničkou o její vlastní chuť.

"Pospěš si prosím, nebo mě to přejde," špitla Dany, nedalo se to vydržet.
"Pssst," Vali ji utišila dalším lepivým polibkem a poté si naslinila dva prsty. Vnikla jimi do Danieliny černé dírky, pomalu klouzavě, ne bolestivě. "Jsi tam teplá," krouživě uspokojovala úzký vnitřek jejího zadečku.

"Val, myslím to vážně," Daniela byla netrpělivá, i v tomhle si připadala jak kluk, kluk začátečník, který se brzo udělá.

"Jak myslíš," Valerie si tedy ušetřila zdlouhavé něžnosti a milostné řečičky. Divoce se přicucla na Danielin tvrdý poštěváček, hlavní spouštěč orgasmu, intenzivněji dráždila její úzký zadeček, přičemž palcem masírovala prostor mezi pysky. Slyšela tiché čvachtání, milostná tekutina jí stékala po dlani.

Daniela tolik slasti vstřebávala pomalu. Prostě... se udělala.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ani ani | 25. října 2015 v 13:11 | Reagovat

božské :-)

2 Schmetti Schmetti | E-mail | Web | 25. října 2015 v 16:25 | Reagovat

[1]: Díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Blumensprache.blog.cz • Design by: Schmetti / Pic by: SiviaKontakt