Freestyle Leben 11. 1/2

13. března 2012 v 10:27 | Schmetti |  Freestyle Leben

autor: Schmetti & Schildie

Peppe se rozhodl, že odjede do Prahy za rodinou, nebo se jen tak poflakovat. Drahý bratr Robert se mu neozval a Joseph odmítal nějaké spojení s ním. Hrdost mu nedovolovala, aby mu napsat SMSku, natož zavolat. A omlouvat se? Nepřipadalo v úvahu. Robert byl idiot, magor a psychopat! Pepan nehodlal sledovat, jak se mu sere do holky, kterou si vybral on. Možná by mu ji i přál, kdyby to nebyla Daniela, v které viděl spanilou, čistotu, krásu. Slečnu, která ho mohla zbavit starého života plného promiskuity.

Navíc... Valerie mu psala, že jede do ČR též, proto se tam rozhodl odjet. Říkala mu vše o tom, jak Dany agresivně a nepříjemně reagovala na její starost. Pepu to popudilo o to víc, bylo mu naprosto jasné, co jí Robert nakydal do hlavy, všechny jeho slepičí řeči. Byl jako holka!!!

Z části obviňoval i Valerii, to ona pořád hučela do Daniely, aby si vybrala Roberta, a vytahovala na ni rozumy s lidskými vztahy, kterým sama stejně nerozumí. Možná kdyby nestála Daniele neustále za zadkem, mohl mít Peppe víc prostoru se bratrovi postavit a nikdo by ho neponižoval. Nesnášel manipulátorství a vymejvání mozků, on se choval přirozeně, sice neohrabaně, až buransky, ale neblbnul holkám hlavu sladkýma řečičkama jako ten trapný kuchtík, rádoby motorkář.


Právě parkoval nedaleko Hlavního nádraží Praha, slíbil Valerii, že ji vyzvedne. Cestovala zásadně vlakem, neboť neměla řidičský průkaz, řídit ji sice naučil už její dědeček, ale bála se jezdit na černo.

Přemýšlel, že si zajde na nějakou klobásu do stánku, ale nechtělo se mu zvedat svůj líný zadek. Navíc nemohl uvěřit tomu, že se dobrovolně sejde s tou trapnou všeumim semetrikou Xenou, která všude vystrkovala svá ňadra a pod sukní jí bylo vidět až do krku.
Podíval se na mobil, ikonka bratrovy hlavy na rychlou volbu čísla mu zvedla mandle. Zastesklo se mu! Nebyl bez něj nikdy déle než týden! A za dva dny to týden bude.

Ale co... Už nejsou malý děti, když si chce Robert žít svůj život, tak proč ne. Je to lidský, úplně normální, sice necitelný, že za sebou někdo pálí mosty, ale koho zajímá bratr uklízeč, že? Peppemu se honily v hlavě všechny možné argumenty, jen aby tomu parchantovi nevolal. I když... krátká zprava by se asi hodila, hm? Dát o sobě vědět... Ne, ne, ne, neudělal to! Hodil telefon do kaslíku!

Valerie už stejně šla.

Pak zvážil to, že telefon v autě nechávat nebude, vyndal ho a strčil si ho do kapsy. Otvírat jí nehodlal. Není žádný džentlmen.

Valerie otevřela dveře a pozdravila, Peppe se na ni skoro ani nepodíval.

"Doufám, že máš čisté boty," zavrčel. "Nebudeš mi sem tahat bordel."

"Já mám čistý boty, ale ty máš pěknej hnůj v hubě..." reagovala na jeho nehezká slova, bylo jí to jedno. Přijela za svojí babičkou, ne si pokecat s nějakým umaštěncem, jehož řečí si užila dost už v Německu. "Tak jedeme, ne?" nasedla si.

"Mi chceš jako říct, že mi smrdí v puse???"

"To taky..." celej smrdíš, domyslela si a koukala s odporem na jeho oblečení, od Freestylu v Chemnitzu to stejné.

"Můžeš taky vypadnout a jít si pěšky, nádhero," sjel ji znechuceně pohledem. "Ani se neumíš upravit, pořád vypadáš jak ty ženy, co postávají u silnice," vysmál se jí. Dal si vlasy za ucho.

"Tak mě odvez aspoň na nejbližší metro a já si půjdu po svejch," rozpustila si culík a gumičku navlíkla na ruku. Když byla podrážděná, vždy se rozcuchala, aby jí nikdo neviděl do tváře.

"No teď vypadáš tuplem jako vyšoustaná děvka, co právě vylezla z kamionu," nastartoval. Byla blbá! Srala ho.

"E..." chtěla vyzbrojit s ještě štiplavější poznámkou, odpálkovat ho, ale usoudila, že bude lepší mlčet. Pohádala se s Danielou, což jí zkazilo náladu na týden dopředu, tak proč by se rafala k tomu s takovým debilem. Potřebovala se uvolnit, odreagovat, mrzelo ji, že nevzala Rickyho, mohli spolu strávit hezkých pár dní, tancovat, smát se, milovat se.

Odvrátila hlavu k okýnku a podložila si bradu. Nechtěla se s takovým hulvátem bavit. Pepan na ni občas koukl. Pustil rádio.

"Psala ti?" zeptal se zvědavě. Proč by se nezeptal. "Vsadím se, že jí bráška před spaním hraje na klavír Lullaby jako Edward Belle, trapáci oba dva... nesnáším to."

"Nevím," odsekla. Musel ji dráždit takovými otázkami a přilívat olej do ohně? Nepomůže to ani jedné straně. "Koukám, že máš sešitý to roztržený obočí. Ještě tě bolí?"

"Jo, byl jsem u doktora a sešil mi to, protože se mi to nehojilo," a za svůj super fialový moncl se vůbec, ale vůbec nestyděl. "Vůbec to nebolí... nejsem baba jako Rob."

"Podle toho, co já si pamatuju z večera v baru, tak Robert jako žádná slečinka nevypadal, ba naopak..." ta scéna ji provázela několikrát denně, Robert ji zklamal, když ukázal svou pravou osobnost. "A stydět byste se měli oba."

"Robert je totiž mutant baby a drsňáka," zbytek ignoroval. Zařadil a zatočil. "Prostě... jo, vypadal jako borec, vysoký, snědý, sexy borec v kožených hadrech, co chrání svou holku."

"Tak mu to nezáviď a buď rád sám sebou, hm?"

"Jsem!" vyjel hystericky. Připomnělo mu to Roberta. "Jenže on je kurevsky pěkný! Tys neviděla, jak spolu přišli! Jak se k sobě hodily! Jako skládačka! Jak byli u sebe!"

Valerie málem dostala infarkt, celá zkameněla. Děsily jí hysterické výlevy, řev, vzpomněla si u toho na svoji matku, která v naštvání vyjížděla podobným způsobem jako Peppe.

"Miluješ ji?" zeptala se přímo.

"Nevím," zamračil se. "Řekl bych, že jsem to nestihl, on mi to překazil. Prostě mi nedal šanci ji milovat. Možná to je dobře, protože bych pak byl na sračky..." odendal si vlasy z očí. Jemným pohybem. "Ale ty ji miluješ."

"Tak to seš na tom z nás všech nejlíp, nemiluješ, jsi svobodný člověk!" vysmála se mu, zároveň ho i litovala. Vůbec nevěděl, co chce a co cítí. "Jo, já ji miluju, určitým zvláštním způsobem. Nedokážu to vysvětlit. A zraní mě, když o ni přijdu. Ok, ať si chodí s Robertem, ale kus jejího srdce patří mně!"

"Možná tě miluje jako přítelkyni, přítelkyni kamarádku, možná se od tebe nechá šukat, ale Robert... to je něco jiného," zastavil u McDonaldu. "Pojď... dáme si něco, mám hlad..."

"To vím i bez tebe..." odfoukla, konečně někdo na ni vybalil pravdu. Valerie si to konečně přiznala, ano, Dany jí bere jako přítelkyni, od který se nechá jebat. Fakt příjemné zjištění!

"Pojedeme radši do McDriveu, ne? Jsem líná vystupovat... a chci... si povídat. Uvnitř bude jen spousta umlaskanejch žroutů."

Peppe k tomu neměl připomínky, též byl líný, popojel o kus dál a chvilku vyčkávali auto frontu, přičemž oba mlčeli. Hrál si se svým uchem a drbal se za krkem. Dělal to často, pořád.

Když dojel k okénku, objednal si jeden salát, colu, hranolky a malý, obyčejný hamburger,

"Ty máš teda apetit," zhrozila se Val. "Já si dám jeden shake, zmrzlinu a šáteček," milovala sladké. "A nebo ne, do závodů musím zhubnout, dám si jen ten shake."

Pepan pozvedl obočí.
"Máš dost," poklepal si na hlavu. "Nebudeš žrát do večera, pak dostaneš hlad před spaním a budeš tlustá ještě víc," objednal jí zmrzlinu a šáteček k shaku.

Zaplatil i za ni.

"Nechci slyšet žádné hemzy, prostě jez," podal jí celý nákup nezdravých pokrmů a zajel do ústraní, kde nebylo moc aut.

"Pffff," nešťastně skrčila nos nad horou jídla. "Kdyby mě viděl Ricky, tak mi řekne, že jsem jako prasnice a že na žádný závody se mnou nejede," vzala do ruky ten největší hamburger a váhala, jestli zakosnout či ne. "Seru na něj!" vášnivě rafla do mastné pochoutky.

"Ten Ricky je taky zabouchlej do Dany? Sice je to bratranec... ale říkala jsi, jak ji brání..."

"Neni, je to její bratranec, který ji nahrazuje bráchu. On je hlavně zamilovanej sám do sebe, víš?" do druhé ruky vzala zmrzlinu, šáteček si nechala jako dezert.

"Hey, vole, co mi žereš jídlo!" prudce jí vytrhl hamburger z ruky a majetnicky si ho přitáhl k sobě. "Si žer svoje! Hlavně, že jsi nechtěla a teď bys mi vzala můj hambáček."

"Jsi to položil mezi nás, tak jsem myslela, že se dělíme napůl, ne?" vzala si od něj hranolku. "A když Ricky řekne, že mám velkou prdel, tak to bonznu na tebe, žes mě přežral, dá ti přes tlamu, cha cha!"

Tohle mu přišlo jako trapná sranda. Ta holka má v hlavě hovna...

"A ten Kryštof... to nebude čistá buzna," pravil, začal mluvit česky.

"Ježiš, nevím... Já se s ním nekamarádím," sebrala Peppemu Colu z ruky, špatně se jí polykalo.

"Příště ti nic nekoupim a nedělim se," vrtěl ohromeně hlavou, nesnášel, když bral někdo jídlo a pití, kor z ruky. Měl chuť jí fláknout.

"Prcáš s Rickouškem, co?"

"Prcám, no... Mám ti snad vyprávět jak, nebo co?" protočila oči. Ten kluk s pochcanou slámou na hlavě ji iritoval vším.

"Vyprávět ani ne, spíš předvést," hodil po ní uhrančivým pohledem, který jí zatím nikdy nevěnoval. Je přece děvkař, proč by nemohl svou pověst ještě víc prohloubit?

"Co... cože?" zaskočilo jí, ne z jeho slov, spíš výrazu očí. "To... tohle už je hloupá sranda..." přišlo jí to hrubé, vulgární. Ano, milovala sex, ale nikdy nedávala na povel.

Joseph elegantně s přehledem odložil všechno jídlo na zadní sedačky auta a otočil se k ní.
"Ale já si nedělám srandu..." špitl tiše, díval se vážně, jeho hlas byl dráždivě hluboký. Vztáhl k ní ruku a přejel jí po krku k dekoltu.

"Myslíš si, že mě dostaneš snadno," její tón zněl nejistě, rozpačitě. Jediné, co Vali v tuhle chvíli zaujalo, byly jeho šedo-hnědo-zeléné oči, nedokázala identifikovat barvu, jen tu hloubku. "Když to zůstane mezi námi..."

Peppe se k ní nahnul a přejel nosem po její tváři. Prsty jí prohrábl vlasy vzadu na krku.
"Možná jsem na tebe hnusný a urážím tě, ale to neznamená, že si nemyslím, že jsi sexy žena.

Palcem mu přejela suchých, popraskaných rtech, usmála se na něj. Byl tak suverénní, ale jí se to zdálo roztomilé, sladké.

"Mně se taky moc líbíš..." věnovala mu menší polibek, aby zvlhčila jeho ústa, mírně se nazdvihla a přidala polibek hlubší.

Nechápala to, co právě dělá. Ještě před chvíli z něj málem zvracela a teď se mohla skoro rozplynout. Nejspíš jí lichotilo, že je pro Peppeho přitažlivá. Peppe ji svým jazykem donutil pootevřít rty. Rozevřela je. Vklouzl do nich a dychtivě jí okamžitě prozkoumal ústa. Pevně si ji u sebe přidržoval.

Val jej náruživě ochutnávala, svým jazykem přebíjela jeho, bojovali spolu, hluboké propojení se střídalo s mlaskavým laskáním.

"Mhhhm," mrouskala a pověsila kolem krku. Ňadry přejela po jeho hrudníku, jeho ruku si nastavila na svůj bok.

Peppe ji silně stiskl.
"Pojď na mě, kočičko," chtěl, aby si na něm zařádila. Nepotřeboval, aby se svlékaly úplně. "Ukaž mi, jak to umíš... jaká seš šikovná v sexu."

"Ty tu nejsi od toho, aby sis kladl podmínky," něžně jej pohladila po tváři, srovnala jeho slaměné vlasy za uši. Už od začátku se jí líbilo, jak si s nimi sám neustále hrál, hlavně v nervozitě. "Ani nejsem vzrušená..." nakrčila obočí, byla dojatá z Peppanovi neohrabanosti a hloupého předstírání děvkařství, nenaladil ji však na správnou vlnu, necítila dostatečnou touhu.

"Hele, já fakt nejsem na žádný předehry a hlazení, chci mrdat, ne se milovat."

Valerie se odtáhla a vlepila mu pořádnou facku, že odletěl až k okénku. Zatínala zuby, nejradši by ho, zmlátila, nakopala… Ten idiot zabil celou atmosféru.

"Tohle... tohle může říct jen hulvát, dobytek!" plivla mu do tváře. "Heleď se, já nejsem žádná posraná kurva, která podrží každýmu prasákovi. I příležitostný sex může mít úroveň! Ok, jo, ráda šukám, dělám to často, ale ne s takovejma zmrdečkama, co jen vystrčí ptáka a řeknou ´jebej´!" natáhla se dozadu pro nedopitou Coca Colu a chrstla mu ji do jeho oplzlýho ksichtu.

Peppe se začal smát, hnědá limonáda mu tekla po obličej.
"Přesně proto mi můj drahý bratr rozbil hubu..."

"Víš co, klidně bych si přála, aby to udělal zase. A to jsem se tě ještě zastávala, protože v jednu chvíli jsem si i začínala myslet, že seš docela milej a fajn kluk.... Vůbec nechápu, proč jsem ti volala, abychom se sešli..." třásla se, funěla a hrabala v kabelce pro cigaretu.

"Jo... nejspíš máš pravdu, i on, já jsem ten největší zmrd, Robert je skvělý kluk... má charakter, jenže já ho nemám," vzal svoje tričko a otřel si obličej. Byl sám sebou znechucený. Chtěl jít do hospody a opít se. Chyběl mu bratr, chybělo mu Německo, chyběl mu klid, který s ním má... posrané holky. "A nehul mi tu, nesnáším to…"

"Já... raději půjdu sama na metro... Tady máš peníze za oběd... A promiň za tu Colu, co jsem na tebe vylila, to jsem přehnala," vystoupila z auta a zabouchla za sebou. Další člověk, kterému se podařilo ji potopit na dno, nejdříve Daniela, teď i on. A to si naivně myslela, že by mohli být s Josephem přátelé i přes mírné neshody. Chtěla k Dany, zachumlat se do její náruče a už nevylézt.

"A promiň," pípnul Peppe, sám nechápal, proč se s ní chtěl scházet, viděl v ní spojence... je sám, nemá oporu už v nikom.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Blumensprache.blog.cz • Design by: Schmetti / Pic by: SiviaKontakt