Freestyle Leben 12.

23. března 2012 v 13:48 | Schmetti |  Freestyle Leben

autor: Schmetti & Schildie

"Ty sis mě sem nezavolala kvůli úklidu, ale abys mě mohla jebat! Pořád mě prudíš, nadáváš! Se ti na to můžu vysrat, nejsi moje nic, jsi cizí!" Peppe se rozčiloval, když myl okna v obýváku, zatímco Valerie drhla koberec a prarodiče je sledovali. Hádali se německy. Oba byli v německých hádkách zběhlejší
"Já ti nenadávám, ty mě provokuješ pořád, že jsem debil na úklid a nejde mi to, což vím sama, ale nemusíš mě urážet, já se jen bráním," ukázala na něj prostředníček, i když v gumových, rukavicích to šlo ztěžka. "A náhodou jsem vděčná, že mi pomáháš," namočila kartáč do přípravku na skvrny.
"A děláš to blbě!" zaječel, slezl z parapetu. Klekl si vedle ní. "Nejdřív musíš houbou napěnit koberec, abys tu špínu rozmočila, až pak vezmeš kartáč!" začal jí to předvádět. "Tebe bych jako holku nechtěl..."
"No a? V životě jsem to nedělala! My doma v Pirně nemáme koberce!" otřela si čelo a naštvaně hodila kartáč do kbelíku. "Seru na to, vydrbej ten humus sám... Já jdu zapnout pračku a pak omyju nádobí, tohle naštěstí umím."
"Měla by ses stydět! Nechci být hnusný, ale jsou to tvoje prarodiče, ne moje!"
"Hle, jsem nemehlo, nic neumím, ale snažím se a dělám to dobrovolně, i když špatně... Můj bratranec Tomáš taky bydlí tady na Proseku, a ten kašle na babičku a dědu totálně. Já sem přijedu aspoň jednou za čas z Německa, abych jim pomohla. Ty nemáš právo mě soudit," Valerie se nenechala ponižovat, svoje prarodiče milovala a stála vždycky na jejich straně.
"Aby ses neposrala, za to mi něco koupíš," zabrmlal a zašklebil se na dědu.
Děda okamžitě reagoval.
"Vy jste pár? Že ano? To se pozná..."


"No jo, dědečku, takový pár asi jako ty s babičkou, taky se hádáme v jednom kuse," sundala rukavice a pohladila dědu Pavla po sněhově bílém plnovousu. "Vypadáš jako Mrazík."
Peppe měl chuť ji praštit. Hodil po ní houbou. Proč mu lže?!
"Vidíte? Dokonce po sobě házíme věcmi!" Vali se hihňala, špulila pusu. Peppe poznal, že mám něco za lubem. "Ale stejně je sladký," přicupitala k němu po špičkách, laškovně jej pohladila za krkem a polaskala na rtech, chtěla si jen hrát, škádlit ho.
"Ty seš kráva, co?" řekl naštvaně německy. Ale bylo mu to příjemné. Neoplatil jí to.
"Prarodiče jsou rádi, hm?" hodila po Pepovi žlutou rukavici.

Pavel i Marie se spokojeně smáli, nerozuměli německy, ale tipovali, že si děti vyznávají lásku.

"Ach jo, kam zmizelo naše mládí..." povzdychla si babička... Peppe se jí taaaak líbil!
"Babi, jste mladá pořád, vypadáte sexy jako tahle moje kočička," Peppe udělal Valerii velkou značku na krku. Schválně.
"Uhm," Valerii se podlomila kolena. Peppe ji šokoval, prostě zabiják! Hajzl! Provokatér! A... především neodolatelně rajcovní kluk! Jeho gesto jí bylo víc než příjemné. "Tohle babičce neříkej, je stydlivá..." chtěla ještě jeden cucanec, oždibování krku ji vzrušovalo, erotogenní oblast.
Peppe si ji prohlédl.
"Ale slečna moc stydlivá není..." opět se upřeně díval do očí. Mluvil tiše. "Spíš náruživá."
"A taky unavená z toho drhnutí, nezabalíme to už?" objala ho kolem pasu, otřela se pánví. Peppe sexy voněl, Savem a jinými čistícími prostředky, potem z tvrdé práce... Co kdyby dokončili to, co začali v autě? Napadlo ji...
Pokrčil rameny.
"Už mě to nebaví, nebavilo mě to ani chvilku," řekl, vykroutil se jí a odešel se opláchnout do koupelny, lezla mu na nervy.
Babička Marie si při pohledu na ty dva zakrývala oči, za jejího mládí bylo důvěrně chování, dotyky a polibky před rodiči, prarodiči či dětmi tabu. Začala si uvědomovat, že drahá vnučka Valerka dospěla v ženu.
"Tak, babčo, obývák je v cajku a zítra došmudlíme ložnici a pokojík, " Valča měla dobrý pocit, starala se moc ráda o bábinku s dědouškem. Dokonce uvažovala o tom, že se sem v budoucnu nastěhuje. Německo jí tak nervovalo...
"Ale babi, přijdu s ní, poněvadž ona by vám tu akorát vše zničila, je hrozně nešikovná," vrátil se Peppe a otřel si mokré ruce do Valina zadku, načež ji objal zezadu kolem ramen a udělal jí dalšího cucfleka z druhé strany krku. Kousnul ji silně.
"Chceš to?" tiše vzdychla. Proč? Proč se tak ráda nechá svádět? Od něj, od člověka, ke kterému ještě včera chovala odpor!

Joseph neodpovídal, uvnitř se jí posmíval, je to děvka, a to na něj dělala v autě takový kina, líně přirazil do Valina plného zadečku a zajel pod tričko na boky.

"No jo, Valinko, hezky si to tu uklidila. Máš šikovnýho pomocníka, " dědeček měl zpomalené reakce, nevnímal nic kolem, většinu dne proklimbal v křesle.
"Jdu mýt nádobí, " babička naopak vnímala moc dobře, musela odejít.
"Stejně si to rozdáme v autě," pošeptal jí, pustil ji a šel si obléknout bundu. Z chodby volal.

"Babi, tak se tu teda mějte," nakoukl mezi dveře. "Přinesu vám něco sladkého," mrkl na dědu.
"Jojo, chlapče," přitakal děda, dával hlasitěji televizi, přičemž si uprdnul.
"Dědku, neumíš se chovat slušně před návštěvou?!"
"Ale dej mi pokoj, babo jedna stará!"

Pepan se zachechtal, dokonce upřímně na Valinu a vyzval ji, aby konečně vypadli.
Val ještě jednou opusinkovala prarodiče a jako blesk vystřelila z bytu. Peppe nestihl ani čekat opřený svým ležérním způsobem o dveře, jak měl ve zvyku a rád tak sváděl, a Valerie byla u něj. Jen machrovsky kývl hlavou směr venek.

***

Houpavým krokem se odkolébal po chodníku ke garážím sídliště, před nimiž měl zaparkovaného svého Trabanta. Byl naprosto v klidu, nebyl nervózní. Tolikrát zažil tuto situaci! Robert by se mu vysmál, ale Peppe si byl jistý, že mu vždy jeho šukstrády záviděl.

"Nasedej," zavrčel, když odemkl a otevřel.
"Víc místa to chce. .." Valerii přišlo lepší přelézt z předních sedadel na zadní, aby se při ´milování´ mohli co nejvíc rozjet. Hladce se protáhla mezi sedačkami dozadu, zavadila o řadicí páku. "Jauvajs!" a skočila na milostné ´lože´. Polstrování bylo měkké, hezky houpalo.

"No limuzína to není," nastoupil, rozepnul si poklopec, nadzvedl zadek a stáhl si džíny ke kolenům. Nerad šukal mimo postel svléknutý.
Val si shrnula červené kraječkové kalhotky ke stehnům a sama si projela štěrbinu mezi pysky, pěkně tvrdě, rázně! Na prstech jí zůstala dávka poševního sekretu, byla tak mokrá, každý penis v ní hezky klouzal.
"Vyšukej mě pořádně, rozumíš? " měla jasno, chtěla to zezadu a klekla si zády k Peppemu. Jeho trabant byl však malý, jen tak tak se do něj vešli oba dva, takže se musela přisunout víc k okénku.

Peppe pozvedl obočí, měl to rád rychle bez zbytečných blbostí okolo, ale... trochu se mu zvedl žaludek, když na něj Valina vystrčila zadnici jako děvka... neřešil, pohonil si penis, nebyl moc tvrdý, Valerie ho jaksi nevzrušila. Musel si představit Danielu, jak se sprchuje.

Musel se mírně skrčit, neboť strop měl přímo u hlavy a bouchnul se. Jednu nohu svěsil ze sedačky k zemi, značně nepohodlné!

"Zasranej trabant!" procedil naštvaně mezi zuby, ale chtěl prcat, vydrží to, hlavně, aby se vystříkal, na modřiny sral.
Přiklekl za černovlásku a vrazil svůj úd do jejího mokrého těla. Hluboce zabručel. Stiskl její boky a rozjel se okamžitě dopředu a dozadu.
"Au!" co ten idiot dělá, k sakru? Peppe do ní vniknul dost neohrabaně, podlomila se jí noha a křuplo v kyčli. Cloumal s ní jak s hadrem, hrůza! "Můžeš se mnou přestat tak házet? " skřípala, přešlo ji veškeré vzrušení. Pořádně vyšukat ještě neznamená být jako mlátička.


"Mhm..." Peppe zvolil pomalejší tempo, byl zvyklý na takovéto jednotvárné, sbíječkové pohyby. Pokud na něm dívka neseděla, neuměl zvolit vhodné praktiky. Ve svých letech byl stále prkenný a neznal taje ženského těla. Pro Peppeho existovalo pouze strčit, povytáhnou, zasunout... bylo celkem pochopitelné, že měl pokaždé jinou ženu 'v posteli'. Než došlo na soulož, byl odzbrojující, ale co se dělo potom... tím se už nechlubil. Mohl by se od svého mladšího bratra Roberta učit.

Valerii vyskočilo srdce až do krku, v hlavě si jí promítaly různé myšlenky, vzpomínky, všechno, jen aby nemusela vnímat toho ufuněnýho čokla za sebou. Kdyby jí ten trotl aspoň dráždil klitoris nebo hladil po stehnech, jenže nic takového ho ani nenapadlo. Modlila se, aby to skončilo.

Vzpomněla si na Rickyho, zda se stále zlobí kvůli závodům, ale Drážďany nebyly tak důležité. Na konci května je čekal konkurs v Brunšviku do Dolno-Saského tanečního sboru, s kterým by pak mohli jet i na mistrovství Evropy.

"Kurva! Já ještě neumím Paso Doble! " vykřikla. Peppe jí byl šuma fuk.

"To je nějaká poloha?" zeptal se zcela vážně.

"Prosím? " otočila na něj hlavu, ještě šuká s takovým nekulturním nevzdělancem. "No. .. poloha! A teď bych ji měla trénovat s Rickym! "
Peppe měl v hlavě prázdno, ucítil, jak mu tepe penis, to mokro, co jeho milenka produkovala, bylo nesmírně vzrušující, navíc byla extra horká.
"Už budu."
"Bože, " protočila oči, nemohla uvěřit, že do sebe nechá nastříkat semeno smradlavýho uklízeče.
Peppe se přitiskl Valerii na záda, chytil ji přes oblečení za prsa, nadzvedl si ji k sobě a než se udělal, zabořil upocený obličej do jejího krku. Valerii se chtělo zvracet.

Valerie upadla na břicho, Peppe ji zavalil jako pytel železného šrotu.
"Chceš mě udusit? " přiškrceně sípala, z pochvy jí vytékala dávka Peppeho spermatu, husa zapomněla na kondom.
Peppe se vzpamatovával, jeho myšlení nabíralo zpátky svoje... byl mimo. Začínal cítit chlad, i když v autě nebyla zima. Možná za to mohl jeho pot.
"Promiň, hned... se zvednu," nadzvedl se na ruce a daroval jí polibek na tvář.
"Tak slezeš ze mě? Musím nahoru si zavolat! " mladá tanečnice měla špatné svědomí, Ricky na ni spoléhá, že přijede na trénink a ona. .. klidně si souloží v autě s buranem, který neumí ani Waltz.
"Jo..." zahuhlal zmateně, slezl s dívky, neobtěžoval se s nějakou menší hygienou, natáhl si kalhoty a prohrábl vlasy.
"Zítra přijdu..."
"Zapomeň, " i ona se rychle oblékla, už se nemohla dočkat sprchy, hnusilo se jí její vlastní tělo.
Viděla, jak se Peppe chová zvláštně, jakoby se nic nestalo, jakoby právě byl nakoupit.
"No dobře, jak myslíš..." otevřel jí dveře. "Měj se."
"Sbohem!"

***

"Tak to zvedni, do háje, "Valerie se snažila dovolat Daniele, již po třetí. Co pak ji Val nestojí ani za tu námahu zvednout telefon? Často se hádaly, ale dokázaly si i navzájem odpustit. Jenže teď už nešlo o prkotinu, nýbrž o lásku. "Daný, " rvala si vlasy a kopala do kamínků. Šla se projít do lípové aleje za panelákem, aby si vyčistila hlavu.
"No, haló?" ozvala se udýchaně Dany, Valerie si oddychla.
"Ahoj, Dany.. . Jak. .. jak se máš? "
"Dobrý, jen... au," zavřeštěla. "Smažím tady... a běžela jsem pro mobil."
"Cooo? Ty smažíš? " Valerie vyprskla smíchy. Ona a Daniela spolu občas vařily, ale vždycky z toho vzniknul příšerný paskvil. "Něco se ti pálí, ne? Smrdí to i přes telefon! "
"Si piš, minule jsem dělala Robertovi palačinky, no teď smažím nějaký tousty nebo co to je... Jsem sama doma, rodiče jsou v práci."
"Jo taaak, ty chodíš vlastně s kuchtíkem, že? Já jsem zas uklízela babičce bejvák a přišel mi pomoct P ... Ehm. .. bratranec, " rozhodla se, že setkání s Pepou si nechá pro sebe, nikdo to vědět nemusí, ani Dany ne.
"Mhm..." zamručela rozmrzele. "Vím, nemáš ho ráda... teď se mnou ale není, šel cvičit skoky... Co babička s dědou v Praze? Dobrý? Je pozdravuj, jsem je dlouho neviděla."
"Ti se mají pořád stejně. A pozdravují tě, je jim líto, žes nepřijela. .."
"Příště... Stejně bych teď nemohla."
"A hlavně mě to moc mrzí a moc se mi stýská! A prostě! Chci okamžitě k tobě a hned přijedu! Protože tě miluju a zítra odpoledne mě čekej! " Valerie ze sebe vyhrkla všechno, city, smutek trýznění.
"Val... mě to taky štve... tak jo, přijeď si za mnou!! Stýská se mi. Moc... hodně moc," zaskřípal jí hlas, ne pláčem. "Přijeď hned..."
"Tak já se sprchnu, zabalím si a razím hned na Hlavák! Ráno jsem tam a celou tě zulíbám! " rozlehlo se po aleji, vedoucí přímo k vietnamské tržnici. Šťastná Valerie se rozhodla, že tam půjde a koupí Danče nějakou blbost jako dárek. "Miluju těěě! "
Zaslechla, jak se Dany zasmála, tolik jí chyběl její smích!
"Těším se, krásko..."
"Ty jsi moje kráska! Posílám pusu a čekeeej! Wow! Páčko. .. Aaaa! "
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rob Rob | 24. března 2012 v 9:29 | Reagovat

To bylo dost nechutný, sorry, ale Peppe je kokot, já to říkám pořád, že se nestidíš, Peppe! xDDD Hahaha.

2 P. P. | 24. března 2012 v 9:41 | Reagovat

Já za to nemůžu, že z něj udělaly idiota!! ;) Ale určitě si to Peppe zaslouží, jenže tady bratr u čtení vyvádí a odnáším to já, holky, měly byste psát méně emotivěji, hahaha :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Blumensprache.blog.cz • Design by: Schmetti / Pic by: SiviaKontakt