Freestyle Leben 13.

31. března 2012 v 12:48 | Schmetti |  Freestyle Leben

autor: Schmetti & Schildie

Vali se povalovala na pohovce v obýváku Beckerových, žmoulala mezi rty třásně fialového přehozu, byl jemný, sametový a chladil ji na těle. Nemohla se dočkat, až se její přítelkyně přitulí k ní a ucucunout si spolu sladkého vína...

"Jsi mi nějak zženšitila, lásko! Ten Rob s tebou dělá divy. Líbíš se mi," toužebně hypnotizovala Dany, která v domácím baru hledala vývrtku. Valerie byla pouze ve spodním prádle, cítila se tak přirozeněji, zatímco Dany měla na sobě noční košilku.

"To bude asi tím, že jsem změnila šatník, ne že bych nenosila džíny, mikiny a šátky, ale když je teplo, ráda si vezmu šaty," Dany si stoupla na špičky, Valerie měla chuť se jí podívat pod noční košílku z lesklého fialového materiálu. "Cítím se tak víc jak žena," pravila a donesla na stůl láhev červeného vína, náčiní na otevření a dvě sklenky. Vrátila se zpět pro něco dobrého.

"Ne, ne, oblečením to nebude... Jsi tak děsně sexy... Ne, že bys předtím nebyla, ale teď... Přiznej se, spala si s ním, že jo?" Valerie by byla hloupá, kdyby nepoznala, že mezi Danielou a Robertem došlo k něčemu intimnímu. Chovala se tak sebevědomě, už necupitala jako tichá myš, její košilka voněla mužskou kolínskou.

Dany se pousmála, na stůl dala misku s brambůrky, obložené chleby salámem a sýrem a nějakou zeleninu, jako byla okurka, rajče a olivy. Valerie zeleninu nerada, ale Dany chutná. Sedla si vedle ní. Potutelně se usmívala.


"Vypadá to tak?" vzala si brambůrku a přehodila si nohu přes nohu.

"Něco jste museli dělat... Nevěřím, že by byl Roby nějaký velký puritán. Když jsem se šla juknout do tvýho pokoje, tak tvoje postel nevoněla jen po tvým potu... A máš i lepší barvu ve tváři, takovou spokojenou, nebo spíš uspokojenou," Val uždibla srpek rajčete, jediná zelenina, kterou snesla. Jedla raději ovoce, především citrusové plody, zbožňovala citrón namáčený v cukru.

"Udělal mě rukou... zlehka, ale nespali jsme spolu," řekla s pohledem upřeným do země, zamyšleně, chyběl jí. "A já jeho," navázala oční kontakt s Valerií. "A spí tu se mnou často, my... se chováme dost... zaběhnutě. Jako bychom se znali věčnost."

"To jsi přeci takhle chtěla, skočit do vztahu po hlavě a hned začít plavat," pohladila ji po tváři a natáhla se ke stolu pro víno. Vztah Dany a Roba začala brát jako výhodu pro jejich holčičí sexuální život, může ji neustále překvapovat tím, co se naučila od svého gladiátora. "Ještě že ses nenechala sbalil od Peppeho, ani by tě pořádně neudělal, dřevo!"

Dany na to nic neříkala, pořád se zdála, jako by se nacházela kdesi mimo realitu. Opřela se o gauč a zavřela oči.

"On je dokonalý."

Valerie se v duchu smála, její Daniela se zamilovala! Je tohle vůbec možné? U ní? U dívky tak nerozhodné?

"Tak to ti moc přeju, Dany... protože ty jsi taky dokonalá!" skočila ji kolem krku, nevěděla, jak vyjádřit svou radost, ten úžas, nadšení. "Ty ses nám zabouchla holka!" hlasitě jíkala a vydávala pištivé zvuky Danče přímo do ucha, až s nesnesitelnou frekvencí.

Hodila za hlavu to, co se stalo v baru, protože pokud jej Daniela skutečně miluje, musí to být dokonalý muž. Čistá duše by si nikdy nevybrala nesprávně. A když Valerie miluje Danielu milující Roba, tak jí vůbec nebude vadit, že má kluka. Tohle si totiž přála ze všeho nejvíc... aby Daniela poznala pravou lásku.

"Miluju ho," Dany se spokojeně zasmála a omotala ruce kolem Valerie. "Sice oba víme, že to bude hlubší, musíme si utvořit tu hloubku... ale... miluju," povzdechla si, pustila kamarádku a otřela si zbloudilou slzu. "Rodiče ho znají, prostě..." přivřela oči a zavrtěla hlavou, Valerie se chtěla smát. "On je zvláštní, je tak... mužný, ale přitom není, neumím to vysvětlit, on je jak já!"

"Ti závidím..." Vali se uchechtla, kolem ní se muži motají den co den, ale pravá láska ne a ne přijít. I když... potřebovala ji vůbec? Stačilo jí štěstí Daniely, ona je její štěstí.
"Ale dost o chlapech," Dany se natáhla pro víno a Valerie si vzala skleničku. Dany jí nalila. Potom sobě. "Jsme po dlouhé době samy, musíme si to užít."

"To mi povídej, musím si spravit chuť po Praze..." odfrkla, přemýšlela, jesti by se neměla znovu umýt, zvednul se jí kufr při vzpomínce na Pepanovo sperma v jejím pohlaví. "Nepustíme si něco?" odhrnula Danče raménko a kousla ji do klíční kosti.

Dany se o ní ze zvyku otřela a dala jí polibek na její rameno.
"Co?" hodila do sebe zbytek vína, chtěla se uvolnit.

"Mhm... něco extra pro holky..."Val bokem přilnula k jejímu, sfoukla dolů i druhé raménko, nemohla se dočkat, až prozkoumá zázraky pod košilí. Třeba objeví pár značek od Roberta. "Máš v notebooku tamty videa?"

Danyny tváře měly červenou barvu, ale díky vínu, během chvilky měla v sobě další skleničku.
"Mám tam i nové... neviděla jsem to," zamotala se jí hlava, neuměla pít alkohol.
"Tak skoč pro počítač, kotě?" i druhá dívka doplnila palivo na kuráž, dostala skvělý nápad. "Přivezla jsem Ti z Prahy dárek..."
"Počkej," vstala a trochu zamotaně odkráčela do svého pokoje, Valerie ji potutelně zezadu sledovala, milovala její zadek. Za sekundu se Dany vrátila s bílým mini notebookem, spal. "Jaký dárek?" posadila se a počítač položila vedle táců.

Valerie se opile zasmála, schválně, jak Dany zareaguje.

"Uvidíš," podala si ze země kabelku, kterou si zde připravila záměrně, měla v ní děsný nepořádek, holt dámské příruční zavazadlo je bezedné. "A mám to!" vyndala dvě balední dvou věcí, vypadaly jako hračky... erotické hračky. "Víš, co je tohle?" podala jedno balení Daniele, byla to černá krabička s otočným kolečkem uvnitř, asi na baterky, z kolečka odstávaly jakési malé ´jazýčky´.

"Nevím," Dany se opřela a chodila zapřela o hranu stolu, prohlížela si onu podivnou věc. "Vypadá to divně..."
"Počkej, já ti ukážu, jak to funguje..." sebrala jí onu záhadnou věc, rozbalila a vyndala z kabelky zvlhčující gel a tužkové baterie.
"Pročti si návod a já to našteluju zatím..." styděla se něco vysvětlovat, chtěla, aby na to Dany přišla sama.
"Hele, sice se mi motá hlava, ale vypadá jo jako... ehm..." podívala se na Valerii, která cosi dělala. "Jako lízač," poté vyprskla, potom se radši napila.

Valerie se začala hlasitě smát, měla opilecký tón podbarvený nadržeností.... jak Daniela řekla ´lízač´... Prostě Vali hrabalo a přišla jí vtipná Danina reakce, ten upípaný hlas...

"Jo, lízač, strojek na lízání..." strčila do přístroje dvě baterky. ""Ti to ukážu na sobě!" sundala si kalhotky a vystříkla na poštěváček kapku lubrikační ho gelu. "Přidržíš mi to?" koukla vyzývavě na přítelkyni.
"Ne," odmítla Dany a podala jí hračku. "Nebudu to dělat," zamumlala a dolila si víno. "Bych podváděla Roberta..."
"Děláš si ze mě srandu nebo co?!" vyjela Valerie na Danielu... prý by podváděla Roberta... To není podvádění! Pro osamělou Vali to byla zrada, zásah do srdce. "Já myslela jsem, že ... to neskončí mezi námi!"
"Já nevím, co by to bylo," Dany si přitulila skleničku k tělu a skoro si na gauč lehla. "Připadá ti to normální? Víš... že bych měla přítele a spala se svou kamarádkou?"
"Jenže já... Přece slíbily jsem si, že i když... i když budeš mít kluka, tak nikdy neskončíme!" černovlásce se chtělo znovu brečet, nandala si zpět kalhotky, třásly se jí rty... Tady nejde, kurva, o žádný podvádění! Musela si vzít celou láhev a zhluboka se napít.
"Val," Dany se k ní přiblížila, flašku jí vzala z ruky. "Nebudeš pít... nedělej to, buď ti pak špatně," položila vše na zem. Valerie se chvěla, zadržovala slzy, Dany ji proto objala.

"Mně nestačí se s tebou jen sem tam vidět!"

"Já vím..." Dany zajela Valerii pod kalhotky, silně ji stiskla.
"Miluj se se mnou celou noc, Dany..." ve Valerii se propojoval smutek se vzrušením, teplo se zimou, Danielin dotyk utlumil její žal, zbavil ji na sekundu trápení. "Slib, že to není naposledy," nadzdvihla se a posléze přisedla na horkou dlaň své nejmilovanější přítelkyně, uložila hlavu na její rameno, odpočívala.


***

Bylo poledne, když Dany vstala a bez jakéhosi ohlížení se se vydala do koupelny osprchovat se a poté si dát ještě koupel, dělala to každou sobotu, nejdříve ze sebe vlažnou vodou smyla špatné myšlenky, pot a naložila své tělo do horké vany plné pěny, mořské soli a bylinkového oleje. Doprovodnou atmosféru ji dělala příjemná uklidňující hudba, zpěvy přírody... Absolutně si nevzpomínala na včerejší noc, bylo jí vše jedno, přičemž jí překvapilo, že netrpí bolestí hlavy.

Valerie dospávala, byla v polospánku, hlava jí visela dolů, nohy se válely kdesi na druhém konci postele. Dokázala se i na velkém lůžku roztáhnout tak, že se do něj nikdo jiný nevešel, leda že by spal na ní.

"Kurva, co to je?" otravovalo ji cosi bzučícího, moucha, komár... Onen hmyz Valerii přistál na nose a přelezl na oční víčko. "Ty vole, Danielo! To tady nemůžete mít síťku na komáry?!" plácla se přes obličej a vyletěla do sedu jako raketa. "Budu zas poštípaná sakra!"

"Co je? Máš noční můru?" Dany se ozvala z koupelny, bylo slyšet čvachtání.
"Ne, otravuje mě komářisko!"
"Tak neječ, zabij ho a chrápej dál. Tipuju, že ses nalila jak doga a bolí tě hlava."
"Prd, mě bolí!" Valerie marně vzpomínala, jak se vůbec dostaly z obýváku do Danielina pokoje. "Hele, Danielo?"
"No?"
"Ty máš krámy?" když se Valerie odkryla, všimla si na prostěradle červených skvrn.

"Ne, proč?" voda zašplouchala víc. "Jsem je měla před dvěma týdny."

"To je divný," Vali zkontrolovala sebe, ale docvaklo jí, že její krev to taky není, měsíčky by měla dostat až za týden. "A co jsme včera vůbec dělaly?"

"Haha," uslyšela smích, načež jakoby se její kamarádka sklouzla. "Já nevím," chechtala se, zněla vesele. "Hraju si tu s gumovou kačenkou."

"Hmmmm," ospalkyně se rozhlížela po pokoji, v mezeře mezi postelí a skříní ležel nějaký plastový obal, nepoznala od čeho. Ricky měl ve zvyku házet odpadky za nábytek, takže je to nejspíš od něj a už pěkně dlouho. "Bordelář hnusnej," šmátrala na zem po bačkorách, ale... nahmatala nějakou divnou věc, po hmatu gumovou...

Valerie zaostřila zrak na onu věc a projel jí nepříjemný pocit, když na povrchu oné gumové hračce spatřila tmavé, skoro až hnědé skvrny. Zatajila dech.

"Dany!!!" vyjekla skoro v mdlobách. Uchopila světle modrý, skoro průhledný, gumový penis do ruky.
"Co je zase?!" ozvala se Dany. Valerie zírala na poskvrněnou modř, připomínající bazén.

Vytřeštěná Val přiklusala do koupelny, dívajíc se stále na zkrvaveného robertka.
"Hele... Nepálí tě... nebo nebolí v pí.... teda v pochvě?"

"No... trochu, když jsem se sprchovala, tak to štípalo, ale teď, jak jsem ve vodě, to je dobrý," Dany plula rukama pod vodou. "Proč?" usmála se jemně.

"A ty si ze včera vážně nic nepamatuješ?" sedla si na okraj vany a střídavě koukala na Dany a erotickou pomůcku. Všechno se v ní stáhlo, bylo jí na zvracení... Ona... ona Dany odpanila?l!!! Vodou z vany si opláchla obličej. Prosím, ať je to sen, ne skutečnost! Říkala si pro sebe.
"Nepamatuju, a neptej se pořád! Chci..." dredka šťouchala do gumové kachničky a dělala na ni dětinské ksichtíky, culila se.

"Ježiš... Danielo! Můžeš mě vnímat?" Val násilně zatáhla Dany za ruku a do dlaně jí vlepila umělý penis. "To je tvoje krev!"

Dany pomůcku upustila. Srdce vyskočilo do krku. Voda šplouchla a hračka zajela do vody.
"Cože?!" okamžitě zalovila pod vodou a vyndala modrý penis. Pomalu se na něm rozpouštěla červeno hnědá barva, Daniela zírala. Šokovaně.

Ne, neměla zpomalené myšlení. Hned jí došlo, co to znamená. Klouzal se v dlani.

"To není pravda..." začala se smát, nevěřícně, "To... to je kravina," v duchu cítila pravdu. Zvedla zrak k Valerii. "Už nejsem panna?"

"Myslíš, že to snad znamená něco jinýho!" Valerie protočila oči, zuřila. Za jiných okolností by byla šťastná, že zrovna ona udělala z Dany ženu, ale teď když chodí s Robertem... On musí být první, on, její první kluk.

Daniela nevěděla, co cítit, na hrudi byl těžký kámen, před očima Robertův obličej, v uších představa Valina pláče... Pokrčila nohy k tělu, objala je.

"Možná bych teď měla být absolutně nešťastná a připadat si jako špinavý hadr, co?" zašeptala potichu, tváří se otřela o koleno. "Jenže já se necítím."

Černovláska pokrčila rameny... Kdyby bývaly byly tolik nepily... Šlo by to mu zabránit? Je pozdě na jakékoli kdyby!

"Ty nejsi žádný hadr, lásko..." špitla Valerie, necítila nic, jen prázdno, chlad! Nemělo cenu brečet. "Pro mě budeš vždycky čistá, něžná, neposkvrněná. Zůstane to mezi námi, hm?" ohnula se, aby svoji Daninku objala, spadla do vany!

"Aaaaa!" děvčata se zhoupla, voda vyšplouchla všude kolem.

Valerie zalehla Dany přimáčkla ji.
"Promiň," snažila se vyhrabat ven, zapřela se rukama o okraje vany,
"Dobrý," Dany si otřela obličej, popolezla výš. Valeriny ruce se klouzaly. Daniela roztáhla nohy.

Val se nedokázala zvednout, na to vana moc klouzala a Dany byla moc přitažlivá! Vpasovala se přímo do Danina roztaženého klína a náruživě ji zabalila do sebe, do své náruče. Voda je hřála, uklidňovala...

"Já nelituju toho, že jsem to byla první já, rozumíš? Nic, nic si nepamatuju a možná za střízliva by k tomu nedošlo, ale já jsem šťastná, Dany. Jsi moje a já tě miluju!" vpila se do Daniných vlhkých rtů a líbala je tak vášnivě, jako by nikdy nechtěla přestat. Hodila za hlavu špatné svědomí, nechala promlouvat lásku...

Dany si položila ruce za její krk a pohladila Valina snědá záda. Jazykem polaskala její.
"Možná to je tak lepší..." zamumlala do polibku, Valerie byla tak sexy... "Ty jsi taky moje..."
"A můžu tě takhle pomilovat se vším všudy..." Valerii již nebránilo nic, všechno dostalo nový rozměr. "Mě to s žádným chlapem nebaví, víš... Zatímco u tebe, stačí mi se tě dotýkat a jsem hotová!"

Dívky se o sebe otřely svými pysky, slastné naběhlé knoflíky šťouchaly jeden do druhého. Obě vzdychaly souběžně.
"Dovol mi do tebe jít znovu..."

Daniela místo odpovědi nahmatala pod vodou modrou hračku.
"Teď... když už je to jedno..." zatahala Valerii za spodní ret, Valerie vzdychla. "Si se mnou můžeš dělat, co chceš... čekaly jsme na to dlouho... nemůžu se toho teď vzdát..." sjela obouma rukama dolů, v pravé umělý penis, a chytla Valerii za zadek. Podsadila pánev a s heknutím ji přirazila do svého klína. Voda se zhoupla.

Valerie jemně hnětla Danielina ňadra, sála vystouplé, špičaté bradavky, chtěla je sníst, vzít si je. V tomhle se podobala mužům, místo do očí nejraději koukala na prsa.

"Tohle bude sex, hm? Ne milování!" zamumlala do štěrbinky mezi poprsím. Rozhodla se pro drsnější sex, když už si to může dovolit, přála si to léta! "Mhm," funěla, ukradla Daniele gumovou hračku a vnikla do ní, bez ostychu!

Měla pootevřená ústa, mezi obočím se jí objevila malá vráska, oční panenky se protáčely, řasy třásly. Valerie si nebyla jistá, zda Danielin výraz znamená slast, či bolest. Val na to kašlala, vyzdvihla pánev své přítelkyně víc nahoru, chtěla se zvrhle koukat, jak svojí přítelkyni konečně projíždí kundičku, krásně roztaženou, vyplněnou. Zrychlila, umělý pyj byl střední velikosti, s drobnými výstupky, které mají dráždit stěny pochvy a způsobovat šimrávé svrbění. Nezajížděla však hluboko, čekala, než si Dany zvykne na tempo.

Dredatá dívka tiše vrněla, kývala na znamení toho, že se jí to líbí. Bylo to nezvyklé, ze za začátku trochu nepříjemné, ale odvážila se i sama přirážet. Daniela si poprvé uvědomovala, že už tento podobný pocit plnosti zažila, před očima jí blikaly útržky včerejších vzpomínek hříšné noci. Klečela na kolenou zády opřená o Valeriinu vnadnou hruď. Valeriina ruka podní. Padala na ni, když ji šoustala umělým penisem.

"Val!" zasténala, když ji cosi uvnitř ní vydráždilo. Vzrušila se.
"Ooh, ano!!" vykřikla dredka a vykopla nohou, palcem se omylem zahákla za špunt od vany.

Voda odtékala. Položila dlaně na dno vany a promnula své štíhlé tělo.

"Šukej mě dál!!" neviděla si do pusy, v podbřišku měla ohňostroje. Chtěla cítit vše, co včera. Chtěla zažít ještě lepší sex.

Valerie stáhla Danielu dolů do vany a donutila ji se převrátit na břicho. Dany se postavila na čtyři jako ve vzpomínkách... Vypadala jako hárající čubička.

"Kurvička Daniela, hm?" Val klečela za ní, byla hotová z toho, že takové křehké, roztomilé stvoření najednou tak děvkovsky kňučí, malá lolitka! "Mhm," zamlaskala, odhodila robertka a šla do ní prstem, první, druhý a posléze přidala i třetí.

Dredka se vášnivě napichovala na prsty, líbilo se jí to víc, Valina ruka je jemnější než umělej pták.

Při pohybech se jí houpala ňadra.

Val ji olízla mezi půlkami.

Daniela si i v rouši připadala dost nevhodně v této pozici, nikdy se jí nelíbila, byla neosobní. Proto se stejně jako včera zvedla na kolena a opřela se zády o Valerii. Byla celá zpocená, udýchaná. Litovala, že tohle nemohly udělat tehdá v kabince v obchodě. Valerie polaskala Dany na oroseném krku, oždibovala vlhkou kůži, byla cítit po bylinném oleji do koupele.

"Tě miluju, zlatí..." pípla a hryzla jí do ušního lalůčku. Rukou sjížděla po Daniných škubajících bocích až k rozkroku a bloudila po vyholené mušličce. Našmatala naběhlý klitoris, malou, tepající rozinku, masírovala jej bříškem prstu.

To na Danielu bylo moc, dostala pocit, který moc dobře znala. Začly se jí třást kolena, stahovala Valeriiny prsty uvnitř sebe, šimralo to, neuměla popsat tu rozkoš, která jí prošla tak krátce a intenzivně, přičemž vydala podivný zvuk.

Valerie poznala, že její přítelkyně právě zažila orgasmus.

Držela Dany kolem pasu, aby neupadla a neublížila si. Líbala ji na rameni a navzájem se mazlily tvářemi.

"Jsi nádherná takhle mokrá... Moje krásná Danielka!"

Milenky se chtěly navzájem políbit, ale v ten okamžik někdo zazvonil...
"Bože kdo zas!" Daniela se plácla přes obličej, sotva se probrala z orgasmu, tak musí někdo otravovat. "Nikam nejdu, nevim, že někdo otravuje takhle dopoledne!"
"Počkej, třeba jsou to tvoji rodiče. Jsme nechaly přece klíče v zámku a teď se sem nedostanou!" Valerie se těžce zvedala z vany, bolela jí záda, nejspíš z toho, jak spadla k Dany do vody a křuplo jí v kříži. "Auvajs!"
"Blbost, co by tu dělal otec. Ten je s kamionem někde ve Švýcarsku." Dany vylezla též. Obě se zabalily do ručníků.
"A co matka?"
"Máma? Já nevím, co máma, ta je taky někde v tahu. Budu tu celý týden sama, aspoň nemusím do školy a rodiče to nebudou vědět, cheee.." dredka se škodolibě zasmála, rozhodla se, že se na školu vykašle i tento týden, aby mohla co nejvíc času trávit s Robem nebo Val. Pak už se začne pilně učit.
"Seš flákač, ty vole! No jo, ale naši jsou taky věčně v prdeli, tak kdo by si neválel šunky, co?" druhá slečna si zabalila vlasy do turbanu, se zmáčela jak hastroš.

Daniela přešla do pokoje, ledabyle se otřela a hodila na sebe oranžový župan, který voněl po citrusech. Její oblíbená svěží vůně, kterou se vždy nastříkala po očistě.
"Skočím tam..."

"Ne, dobrý, zůstaň v pokoji, já už jsem u dveří," Valerie koukla do kukátka, Robert! "To je ten tvůj krotitel býků, hele..." otevřela dveře. "Čau!" scanovala pohledem mladíka v červené šusťákovce, smrdící od hranolek.

"Nazdar Valerie," pozdravil s krátkým umělým úsměvem. Poté ji sjel zvláštním pohledem s pokřivenými rty a nosem. "Co tu děláš nahá?"

Přes práh povystrčila svoji hladkou nohu a roztáhla se po celém prostoru dveřního rámu, na těle pouze bílý ručník pod zadek.

"Já jsem tady skoro doma, ale co tu děláš ty?" nejradši by ho vypakovala, chtěla si udělat dámskou jízdu s Dany a kašlat na chlapy, jenže to vypadalo, že bude muset vypadnout asi ona.

Robert ji stáhl ruku dolu a svým velkým tělem ji odstrčil, přičemž vlezl dovnitř.
"Abys v těch dveřích nenastydla," pravil sarkasticky, z hlavy sundal šedou kšiltovku. "Mimochodem... Jsem tu jak doma také."

Daniela stoupla mezi dveře do předsíně s tím, že skočí Robertovi kolem krku, ale s tím, kdy ho spatřila, dostala ránu do palice.

Obývák! Lízač, notebook, flaška vína! Koupelna! Gumový penis! Voda po zemi! Její pokoj byl... krvavý! Její prostěradlo!

"Ahoj, zlato! Tak jsem tady, jak jsme se domluvili!" Robert rozjařeně otevřel svou náruč a čekal, až se na něj jeho slečna vrhne... marně...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 P. P. | 31. března 2012 v 15:05 | Reagovat

Valerie je nechutná! :-/ :D

2 Rob Rob | 31. března 2012 v 15:32 | Reagovat

Nejradši bych ji zabil!!! Blbá Valina.

3 Schmetti Schmetti | Web | 31. března 2012 v 19:43 | Reagovat

:D vy dva jste vtipný.

4 otto otto | 4. dubna 2012 v 14:37 | Reagovat

....oblečením to není.....to jsou hormony... :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Blumensprache.blog.cz • Design by: Schmetti / Pic by: SiviaKontakt