Freestyle Leben 18.

15. března 2013 v 17:18 | Schmetti |  Freestyle Leben


autor: Schmetti & Schildie


Robert myslel, že je ve snu, ve zlém snu, z kterého se vyděšeně vzbudí, ale uklidní ho, že nic z toho, co právě slyšel, není pravda. Litoval, že vůbec lezl do blbýho zákulisí. Ženský si mohly v klidu vyklovat díru do hlavy a on by se nic nedozvěděl o Valeriině těhotenství. Jak se teď bratrovi podívá do očí? Má mu lhát?

"Co tady civíš, k sakru! Převlíkám se tu, takže si běž sednout zpět na bar a nech mě z Dany na pokoji. Tvoji holku ti nesežeru!" Valerie byla rozrušená, vůbec nepostřehla, že by Robert něco slyšel.
"Ja-ja-sně, už jdu!" polknul, takový šok ještě nezažil. Zatáhl závěs a dal si odchod na bar. Neměl tu co pohledávat a ani nestál o další informace.

Daniela se na něj s nádechem podívala, jakoby mu chtěla něco říct.

"Robe, počkej!" křikla po něm, když se otočil na patě a zmizel.
Odchytla ho na chodbě.
"Roberte!" stiskla jeho ruku. "Hlavně nic neříkej Peppemu! Ať si to vyřídí sami, naše věc to není, i když jsi jeho bratr."
"Nic jsem neslyšel, jasný? Vaše ženský hovory mě prostě nezajímají," dusil to v sobě. "Řekni jí, ať sebou hodí a jedeme."
"Robe, na mě to nehraj, prostě vím, že jsi slyšel, že je v tom a neví s kým."
"Když to neví, tak to můj brat být nemusí... A už mě to tu nebaví. Zas budu řídit já, kurva! Ostatní jsou namol!"
"Uklidni se," Dany protočila očima. "Už pojedeme. Ať si jedou taxíkem, Valina je v ráži, těžko pojede s TEBOU v autě," a odběhla to jmenované slečně oznámit.
"Jedu s Filipem busem, už jsem si přes internet z mobilu zjistila spoje. Richarda vezměte s sebou a vyhoďte ho u kulaťáku. On vám řekne," z hlasu Valerie bylo slyšet, že se necítí nejlépe. Chtěla být sama.***

Klíče na stůl, bunda na zem a pivo z lednice. Jo, svoji ubytovnu Rob miloval, prima zašívárna na nudné večery. Avšak věděl, že s Dany nuda nebude.
"Tak si sedni, ne?" pobídl ji. "Mám žízeň, tvle!"
Daniela si sundala svou kratičkou oranžovou bundu a pověsila ji na židli.
"Se musím svléknout, ne?" trochu se zasmála a zazívala. Hodiny ukazovaly jednu hodinu ráno. "Vezmu si taky pivo..." a sáhla pro něj do lednice.

"Ty piješ pivo, jo? Jsem nevěděl..." ledovou plechovkou si ochladil rozpálený krk a měl unavený výraz ve tváři.
Daniela neodpověděla, tato otázka jí přišla nesmyslná, chtěla, aby se jí dotýkal.
"Mlčíš, asi to potřebuješ, co? Jak dlouho jsi to neměla?" Robet ji sjel pohledem a pousmál se. V tu chvíli mu bylo nějak šumák, co říká.

Daniela si zrovna cucla piva a polila se.

"Cože?" třeštila oči a otřela si rty, seděla na židli u stolu.
"No děláš to s ní přeci, ne? S Valerií... Jak ti to dělá? Chci to vědět. Abych ji překonal, víš?" přišel si jako děsný machr, ale ve skutečnosti tyto otázky byly neskutečně trapné.
"Robe, víš, že se o tom nechci bavit... Nesrovnávej se s holkou. Určitě je to jiný. A neměla jsem to od té doby, co mě odpanila," lokla si z piva pořádně.
"Tak promiň no. Jen mě to štve, já jsem chtěl být ten první," vyjmul jí z ruky plechovku a odšoupnul ji někam do nikam do rohu stolu. "Ale i tak mě vzrušuješ. Vypadáš jako holčička."
"Taky jsem chtěla, abys byl první, ale ožrala jsem se a prostě se to stalo. Ale nespala jsem s klukem, budeš první!" vzala jej kolem krku. "A nech mě dopít to pivo, ušklíbla se."

"Nebudeš pít, nemám ráda, když holka táhne alkoholem, není to sexy," promnul jí dlaní klín přes těsné džíny. "Tak už mě nenapínej!"
"Jsi otrava," Daniela tedy se smíchem vstala a čapla Roba za lem trika. "Pojď ale do postele, zlato. Na stole to můžeme dělat jindy," woow, byla odvázaná.
"Však tenhle bejvák budu mít dva dny jen pro sebe, takže můžeme stihnout i víc než stůl..." popadl ji do náruče. Byla tak lehká, že mu nedělalo problém si ji hezky položit na postel a pohodlně si ji nastavit.
"Jak jsi to dlouho neměl?" Nyní to byla ona, kdo se ptal, a svlékala se.
"Já to můžu mít, kdy chci, ale žádná holka není taková čubička, do který bych šel..." musel jí okamžitě projet dlaní, miloval tu vlhkost. "Ooooh, jsi tak mokrá."
"Nevěř si tak," zamračila se. "A žádná tě mít nebude, jsi můj!" zvedla se do sedu a prudce si vzala jeho rty.
"A trochu se mírni, bude to můj první styk s mužem, nejsem tvoje motorka," řekla Dany.
"Já si na tebe udělám řidičák," řekl si v hlavě pro sebe. Kdyby to řekl nahlas, byl by trapný, že by to zkazilo atmosféru. Ale připadal si zároveň vtipný, prostě egocentrický chlap, který žere svoje vtipy.

Dlaní se navnadil, vzdychnul slastí... a vniknul! Konečně, konečně přišla vytoužená chvíle, kdy byla Dany opravdu jeho.
Dany zavřela oči a v rukou stiskla prostěradlo, které vonělo jako Robovo tělo. Byl to tak rozdílný pocit, mít v sobě někoho, koho milovala, živého a horkého, než hloupý umělý nebo gumový předmět. Okamžitě se jí zhnusilo, že byla zbavena čistoty takovou věcí a ne jím.

"Robe," vzdychla a objala jej kolem krku.
"Miluju tě, víš?" chtěl jí to říkat pořád. Konečně v tomhle intimním okamžiku si uvědomil lásku k ní.
Byla těsná, mokrá, těsná a žhavá. Nechtěl věřit, že už není panna.
"Lásko? " zubama trhal její krajkovou podprsenku. Nechtěl ji sundat, ale roztrhat a vrhnout se na něžné růžové hrbolky. Její bradavky byly jako květiny.

Jenže... něco tu Robovi nehrálo.

Dany zvrátila hlavu a nehty přejela po Robově snědé kůži na zádech.

"No?" vydechla prudce. Robert byl velký a... živý. Žhavý.
Nedokázal se do milování ponořit, dokud nezjistí pravdu.
"Bereš prášky? Teda jako... ehm... antikoncepci," procedil nervózně mezi zuby.
Bylo by vzrušující riskovat, hodit to za hlavu, ale necítil se na to, aby si udělal tak mladý malého Roberta.
Daniela ztuhla a došlo jí to.
"Ne, pane bože! A... a... nemáme kondom!" začala panikařit.

Robert frustrovaně skrčil obočí. Proč? Proč takové komplikace? Člověk si nemůže ani dopřát pár intimních chvil, aniž by se něco nepokazilo. Však to také nebylo poprvé, když tak rád sváděl nezkušená děvčata, která nemají páru, jak se chránit. Před dvěma lety odpanil jednu dívku bez ochrany a musel se modlit, aby hned po prvním sexu neotěhotněla. Měl štěstí, nestalo se nic, až na fakt, že se s ním dotyčná rozešla kvůli jeho nezodpovědnosti.

O Dany nechtěl přijít, a navíc... ji tak strašně miloval!

"Udělám se ti do pusy, holčičko!" napadlo ho jediné řešení. Rozjel se bez váhání, musel se co nejvíc rozšukat, aby v sobě nashromáždil co největší dávku spermatu.
"To bude ok, neboj," snažila se si zchladit hlavu a přehoupla se nad Roba a lehce na něj dosedla. Začala se zvedat. "Jsi tak krásný," pohled na jeho tělo zabíjel.
"Já... já nechci riskovat, lá... sko," uvědomil si, že už je Valerie těhotná s jeho bratrem a kdyby se teď stalo něco podobného Dany a jemu! Ani na to nemůže pomyslet!

Totálně ho uzemnil pohled na Dany, pohupující se na jeho boulích, které jsou naběhnuté až k prasknutí. Cítí tu tíhu jejího těla, cítí svůj penis až v jejím břiše. Sám se stal jejím otrokem. Pulzoval v ní.

"Holčička šla na koníčka!" zasmál se. Dany do toho šla s plnou vervou!

Cítila, jak to na Roba jde, což na ni taky, ale byla zodpovědná, ještě neuspokojená z něj slezla a vzala jej do pusy, načež se Robert udělal. Šimralo ho celé tělo, vlny chvění postupovalo. Břišní svaly cukaly a pomalu cítil úlevu, uvolnění.

"Danielo!" nadzdvihnul pánev a zabořil svůj penis hlouběji do jejích vlhkých úst.
Vzrušovala ho ta mokrost a hlavně nevinnost spojená se zvrhlostí. Dany mu přišla tak neohrabaná, ale zároveň zkušená, roztoužená, horlivá.

Jeho sperma vytékalo z Daniných koutků, styděla se to spolknout.

Tekutinu převalovala na jazyku. Chutnalo to fakt divně. Jenže vyplivnout to by bylo taky divné. Nebo ne? Robert z toho pohledu šílel, nakonec viděl, jak se její ohryzek pohnul a jak si otřela rty do ruky.

Robert miloval akci, nikdy nepohrdnul prasárničkámi a s touhle nevinnou čubičkou je bude dělat strašně rád. Hrubě Dany popadl za boky a šoupnul si ji znovu pod sebe. Hluboce a dlouze ji líbal. Cítil v její puse prapodivnou chuť svého spermatu míchaného se slinami. Bylo to tak sprostě rajcovní!

Smál se v duchu sám sobě. Zvláštní, ochutnat svoje vlastní mrdky!

Kousnul Danielu do brady a postupně jel jazykem od krku, přes prsa, bříško a pupík až dolů, k milostnému a prokrvenému hrbolku. Byl olepený milostnou šťávou, toužil ji vylízat, rád vylízával intimní holčičí místa.

Zabořil jazyk i nos mezi pysky, napájel se vůní a vstřebával vlhkost. Tekutina olepila jeho obličej. Cítil, jak mu Dany tvrdě přiráží na špičku nosu. Roztáhnul prsty vchod do její komůrky a vniknul do ní jazykem. Dany se stáhla. Stiskla jeho jazyk a Robert se znova vzrušil. Měla růžovou mušličku, pohlednou a sladkou. Zavřel oči a vrtěl v ní jazykem. Dany se prohnula v zádech a vykřikla. Lapala po dechu.

Robertovi stál. Nikdy před tím se mu nestalo, že by se vzrušil dvakrát po sobě. Normálním lidem se přece tohle neděje. Leda tak v pornu, ne v normálním životě. Jenže on si nemohl pomoct, rok bez sexu udělá dost a on to potřeboval.

"Udělám se do tebe!" bylo mu to jedno. V nejhorším si ji vezme a bude malej Robertík no. Teď hlavně potřeboval šukat. Postavil se před ní a vniknul mezi její stehna.

Nebránilo mu nic. Musel do ní jít, rychle, tvrdě, bez otázek, bez výčitek, bez pokrytectví.

"Ah, ano, ano!!!" Daniela se vzepřela na ruce, nohy široce roztáhla od sebe, sténala, jak jen mohla. Klínem hladově hltala Robovu chloubu a sehrála se s ním do rytmu.
Robert vypadal božsky! Nejlepší a nejžhavější milenec, jakého si kdy Dany mohla přát! Byli víc než sehraní, byli jedno tělo a jedna duše!
"Oh, Danielo!" projelo jím tisíce blesků. Byl napjatý, nadupaný elektřinou, vášní a nenasytností. Prostě to nevydržel, nechtěl se milovat celou noc! Udělal se a vypustil do Dany celou dávku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Blumensprache.blog.cz • Design by: Schmetti / Pic by: SiviaKontakt