Proč jsme založili Croův český fanclub?

4. dubna 2014 v 19:36 | Schmetti |  Schmetti´s themes
Já a můj kamarád Slezy v Croovi vidíme velký potenciál. Tenhle německý kluk s italskými předky má v sobě NĚCO, co nelze popsat. Charisma. Nadání. Nevím, zda to tak cítí ostatní jeho fanoušci, ale já osobně, když poslouchám jeho hudbu nebo vidím videoklipy, připadá mi, jako by do mě tekla dobrá nálada a pozitivní energie.

Chceme Croa propagovat co nejvíce to jde, chceme lidem prostřednictvím Croa vlít do žil dobrou náladu, toužíme po tom, aby si ho lidé pro tohle všechno oblíbili a našli kouzlo RAOPU (Rapu a Popu).

Zavřete oči a představte si super veselé chvilky, jaké jenom chcete. Croova muzika vám to umožní :-)


S fanclubem slavíme celkem velké úspěchy, Cro o nás ví, několikrát nám napsal a dával na twitteru favorite. Nahrávací label Chimperator nás zná také, kamarádi/kolegové od Croa též a německá rádia nám retweetují naše příspěvky. Pro naše začátky to je velký úspěch a my doufáme, že to bude čím dál lepší, získáme více českých fanoušků a Cro k nám někdy přijede.

Sdílejte naše příspěvky na facebooku a twitteru, budeme vděční!

Děkujeme moc a laďte německá rádia, ať také slyšíte onen úžasný nový song Traum! :-)

NOVINKA: 6.6. vychází Croovo nové album "Melodie" a ode dneška můžete v německých rádiích slyšet nový, první singl "Traum"!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Blumensprache.blog.cz • Design by: Schmetti / Pic by: SiviaKontakt