Dvoupaprsek - Twin Flame

31. ledna 2015 v 11:27 | Schmetti |  Schmetti´s themes
Někdy v sobě máte zmatek. Jít do toho. Zkusit se zamilovat. Nezkusit. Dovolit si to? Být sám člověku (na každému)není příjemné. Tak si prostě řekne, jo, proč si někoho nenajít. Ale pak. Pak si uvědomí, že má svůj dvoupaprsek. Čeká. A člověk ví, že nikdy nebude schopný většího citu, než k dvoupaprsku. Vyber si.

 
"V této době se opět po mnoha a mnoha životech setkávají "dvoupaprsky" nebo jinak "dvojplameny" , často se můžeme setkat s označením "Twin flame".

Jedná se o dvě části jednoho celku, které se před mnoha životy rozdělily a nyní nastává čas se spojit. Je to proto, že každý sám na sobě můžeme pracovat a duchovně růst jen do určité úrovně. Spojením se svým "dvoupaprskem" se dostaneme dál, než kdykoliv před tím. Při těchto setkáních vždy cítíme velkou vzájemnou přitažlivost a důvěru k tomu druhému. Jako bychom se dávno znali. Někteří dokonce cítí a vnímají zvláštní neviditelné pouto, které nás spojuje. Tato setkání většinou nejsou jednoduchá, ne vždy jsou oba "dvoupaprsky" volné. Ale setkání proběhne přesně ve chvíli, když už jsou naše duše na to připraveny. Ve fyzických rovinách ještě máme často na sobě hodně pracovat a tato setkání nám umožní rychlejší růst a zpracování starých karmických zátěží. A stejně jako vždy ve svých životech máme i v těchto vztazích možnost volby. Zda tento vztah přijmout a jak se v něm zachovat a nebo to kvůli množství překážek vzdát. I když je to naše rozhodnutí, ovlivňuje také náš "dvoupaprsek".

Ale nic se neděje náhodou. Vesmír nás spojil přesně v tu chvíli, která byla nejpříznivější pro náš růst. Jen to někdy na té vědomé úrovni vnímáme jako překážky nebo strach. Proto se máme díky těmto setkáním naučit novým způsobům nazírání na svět. Věřit své intuici a svému srdci. Více než své hlavě, která nám často zabraňuje přijmout ten nejvyšší dar, který nám nebe seslalo.

Tím darem je sama Láska. Čistá, nebeská, nepodmíněná.

Ještě jsme se nenaučili během našich životů tento dar přijímat. Spíše se snažíme svým rozumem v sobě potlačit jakékoliv city, v obavě, že opět budeme zraněni, že opět přijde bolest. Bez naší odvahy tentokrát to risknout to ale nepůjde. V mnoha životech nás vztahy se spřízněnými dušemi (=ti, se kterými jsme prožili mnoho minulých životů a duchovně si často nastavujeme zrcadlo) připravují na trvající znovusjednocení s dvojníky. Je to velmi důležitá část procesu a jako taková by měla být požehnaná.

Často spojení se spřízněnými dušemi trvá déle a je užitečnější než elektrizující, ale často bouřlivé párování dvojníků. Duševní spojení dvojníků je velmi účtované partnerství a ti dva musí být duchovně připravení k tomu, aby vydrželo. Pokud jsou, přesahuje všechny ostatní vztahy. Milostné prožitky takového páru jsou nad hranicí běžného chápání, možná i zjistíte, že jste mistři některých tantrických technik, aniž byste o nich kdykoliv předtím něco věděli.

Není třeba žádných účení, neboť vše přichází přirozeně samo, vše přichází s neustálým zvyšováním vibrací, které spolu prožíváte. Energie, které mezi takovým párem proudí, by mohly jinému způsobit i zástavu srdce. Kdo se setká se svým douplamenem, nebude cítit partnerské ani milostné naplnění v jiném člověku, a to vše ze svobodné vůle, dobrovolně a přirozeně.

Není to však jen o věčném ráji, je to o stálém sebepoznání, léčení, i tyto páry se spolu učí, vyvíjejí se, a vše co v minulosti nebo v jejich bytí není doléčené, přichází pro uzdravení. Proto se může stát, že začnou (na pár okamžiků) prožívat jako v kopii své minulé vztahy a zároveň společnou touhou po uzdravení a láskou, jsou vedeni k harmonickému splynutí. Pokud si již chceme nějakým způsobem přitáhnout dvoupaprsek, pak nejrychlejší cestou je harmonický stav sama k sobě, uzdravení sebe, pochopení sebe.
Úcta a Láska k sobě je tou Cestou.

A jak pak poznáme v realitě, že jsme se potkali se svým dvoupaprskem?

Věřte, že poznáte, není v lidské moci toto nepoznat."


(zdroj všude možně z netu) / E. děkuji za tento text
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 the omatipoko the omatipoko | 31. ledna 2015 v 13:04 | Reagovat

to je krásný to je neuvěřitelně popsaný !

2 Schmetti Schmetti | E-mail | Web | 31. ledna 2015 v 13:14 | Reagovat

[1]: <3

3 B-kay :) B-kay :) | 31. ledna 2015 v 13:50 | Reagovat

O_o neuvěřitelně nádherný!!! Opět mám slzy v očích a cítím, jak mi divoce buší srdce. Je v tom tolik pravdy a krásné čistoty. Opravdu nemám slov... Myslím, že tenhle článek byl přesně tím, co jsem potřebovala k tomu, abych se konečně rozhýbala. Děkuji zlatíčko :)

4 Schmetti Schmetti | E-mail | Web | 31. ledna 2015 v 17:59 | Reagovat

[3]: Vážně? Že by? :) Jsem teda zvědavá! A jsem i ráda, že se článek líbí ^^

5 Neri Neri | Web | 4. února 2015 v 19:33 | Reagovat

"Zda tento vztah přijmout a jak se v něm zachovat a nebo to kvůli množství překážek vzdát. I když je to naše rozhodnutí, ovlivňuje také náš "dvoupaprsek"."

To si trochu odporuje s tím, že se ti dva setkají, když jsou na to připraveni :-) Myslím, že já a ten můj jsme se setkali příliš brzo. Ano, učení obrovské, spojení nadpozemské, láska nekonečná a bezpodmínečná... a bolest nepopsatelně hrůzostrašná. Nechci nikoho odrazovat, ale vždycky si vzpomenu, jak jsem si strašně přála "ho" konečně potkat a teď si říkám, jestli to nebylo přání poněkud nerozvážné. Každopádně přeju všem, kteří hledají, aby našli a měli MNOHEM lepší zkušenost než já :-)

6 the omatipoko the omatipoko | 5. února 2015 v 17:58 | Reagovat

To je tak neuveritelne popsany!!Twin fame twin fame twin fame je to tady :-Dd aaaaaaaaaa :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Blumensprache.blog.cz • Design by: Schmetti / Pic by: SiviaKontakt