Návštěva Veřejného akvária Česká Lípa

28. srpna 2017 v 10:15 | Schmetti |  Schmetti´s photos

V pátek mě navštívila Schildie a spol. a v rámci všeho možného, jako je oběd, dortíčky, kávičky, jsme navštívili Veřejné akvárium v České Lípě. Dostali jsme moc zajímavý výklad o rybách od moc milého pána majitele, který rybkám opravdu rozumí a stará se o ně s láskou. Například si uvědomíte, že i ryby vnímají, přemýšlí a vycítí energie jak člověka, tak různých situací. Nebo vám pán vysvětlí, že i pouhým pozorováním rybiček se můžete pobavit, protože se umí i mezi sebou hádat :D

Když jsme přišli dovnitř, všimla jsem si jedné větší oranžové ryby, která jako pokukovala. Dívala se na mě a pak se schovala. Měla jsem pocit, že si se mnou hraje a načuhuje jako divizna :D No, a nebyla jsem vůbec daleko od pravdy. Tahle oranžovka je ochočená a má ráda lidi. U této krasavice, která je kluk (:D), se nemusíte bát jít k akváriu blíž a položit dlaň nebo obličej na sklo. On vám bude dávat pusinky.

"A našla jsem si nového kámoše, rybu, je oranžový, jako někdy moje vlasy :D Není to jen tak nějaká ryba, tohle je speciální ryba! Má ráda lidi a hlavně mě."

Zato u ostatních ryb chce ctít nějakou vzdálenost, aby se nevylekaly.

Do akvária se dostanou i vozíčkáři, stačí brnknout pánovi na mobil (info na fb) a on pro vás přijde a zavede vás k výtahu, který je schovaný jako v bludišti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 PaulinSchildie PaulinSchildie | 28. srpna 2017 v 13:00 | Reagovat

Terko, děkuji za skvělý článek. Miluju ryby. :-)  :-D  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Blumensprache.blog.cz • Design by: Schmetti / Pic by: SiviaKontakt